Opony do hulajnogi elektrycznej Motus

Hulajnogi elektryczne w wielu miejscach stały się codziennym środkiem transportu i stanowią zastępstwo dla np. roweru czy samochodu. Trzeba jednak pamiętać, że tak jak w przypadku innych pojazdów, niektóre części hulajnóg także się zużywają. Najczęściej wymieniane muszą być opony, które w wielu przypadkach okazują się ich najbardziej newralgicznym elementem. W kwestii hulajnóg marki Motus nie jest inaczej.

Dowiedz się więcej

Jakie opony wybrać do hulajnogi elektrycznej Motus?

W asortymencie marki Motus znajduje się kilka modeli, które różnią się od siebie konstrukcją i wykorzystywanymi częściami. Z tego względu można do nich nabyć kilka rodzajów opon o różnym rozmiarze i zastosowaniu. Oto dwie propozycje, które można znaleźć w jednym ze sklepów z akcesoriami i częściami do hulajnóg elektrycznych.

Opona bezdętkowa do hulajnogi Motus - 8,5”

Wyjątkowa opona bezdętkowa o wielkości 8,5 cala znacznie różni się od klasycznych opon, które wykorzystujemy na co dzień. Nie posiada ona dętki, którą trzeba wypełnić powietrzem pod odpowiednim ciśnieniem, aby uzyskać odpowiednią twardość opony. Została ona zaprojektowana przez specjalistów i stworzona z wyjątkowo solidnych materiałów, dzięki czemu jej trwałość określa się nawet na trzy do pięciu lat!

Opona bezdętkowa do hulajnogi Motus 8,5”

Opona bezdętkowa do hulajnogi Motus - 10"

Również opona bezdętkowa, tym razem jednak nieco większa, przystosowana do innych modeli marki Motus. Tak samo jak model w rozmiarze osiem i pół cala charakteryzuje się wręcz niebywałą trwałością i ze względu na brak dętki jest ona całkowicie odporna na “złapanie gumy”. Nawet do pięciu lat jazdy bez wymiany to mimo wszystko kusząca opcja, którą warto zastosować w swoim pojeździe.

Opona bezdętkowa do hulajnogi Motus 10”

Sprawdź inne produkty sklepu Hulajnoga.net

We wspomnianym wcześniej sklepie, w którym można kupić te wyjątkowe bezdętkowe opony, można zaopatrzyć się też w wiele innych przydatnych narzędzi, które z pewnością okażą się pomocne dla każdego użytkownika hulajnogi elektrycznej.
Pompka elektryczna

Jak sama nazwa wskazuje, jest to pompka, która do pracy wykorzystuje energię elektryczną, dzięki czemu nie musimy się nawet specjalnie wysilać, aby napompować koła naszego pojazdu, wystarczy ją podłączyć, uruchomić i gotowe – energia elektryczna pompuje za nas.

Zamów dziś
Torba do hulajnogi Motus

Wyczerpany akumulator w hulajnodze? Torba transportowa do hulajnogi jest doskonałą propozycją dla osób, które często wykorzystują swoje pojazdy do granic możliwości. Z torbą jej transport do domu będzie zdecydowanie bardziej komfortowy, niż kiedy trzeba by nieść ją cały czas w ręce.

Zamów dziś
Stopka do hulajnogi Xiaomi

Zdarza się, że potrzebujemy na chwilę zaparkować naszą hulajnogę przed sklepem lub w innym miejscu, gdzie nie można jej wnieść. W takim wypadku stopka do hulajnogi sprawdzi się doskonale. Z jej pomocą bezpiecznie postawisz swój pojazd bez potrzeby opierania go np. o ścianę.

Zamów dziś

Opinie klientów sklepu Hulajnoga.net

Opony bezdętkowe to innowacyjne akcesoria do hulajnogi, ponieważ nie wymagają pompowania. Dzięki temu są powszechnie doceniane za prostotę i komfort stosowania, a także niezawodność. Nawet w przypadku uszkodzenia, nie dochodzi do pęknięcia i problemów z dalszą jazdą. Opony bezdętkowe są dostępne dla wielu modeli dostępnych na rynku. Potwierdzeniem ich wysokiej jakości są pochlebne opinie klientów, którzy je kupili i wykorzystują na co dzień.

Codziennie korzystam z hulajnogi i wcześniej kilka razy uszkodziła się moja opona i wymagała wymiany. Odkąd stosuję opony bezdętkowe nie mam tego problemu, a do tego same opony nie są bardziej odporne.

Dominik

Po przebiciu opony w hulajnodze, wymieniłem ją na wersję bezdętkową i jestem bardzo zadowolony. Nie muszę teraz mieć ze sobą pompki w razie czego, nie martwię się też o przebicia. Polecam :)

Karol

Od dłuższego czasu montuję w hulajnodze opony bezdętkowe, ponieważ są znacznie bardziej odporne na uszkodzenia, a do tego wolniej się zużywają. Polecam serdecznie, są warte każdej złotówki!

Mateusz